skip to Main Content

📣 Vi gĂ„r pĂ„ lĂ„gvarv under semestern, v 27-30!
Vi finns fortfarande tillgÀngliga via e-mail, men vi har lÀngre svarstider.

Kontaktuppgifter

Tel: 023-67 99 800
E-post: info@byggstar.se
Fakturaadress, endast: inbox.lev.219885@arkivplats.se
Besöksadress: KaserngÄrden 6, 791 40 Falun
Organisationsnummer: 556528-2349
Bankgiro: 5005-8643

Har du en frÄga till oss?
Fyll i formulÀret, sÄ kontaktar vi dig.

    Personal

    Karin Hjort Johansson

    Utbildningsansvarig/Koordinator

     023-67 99 800
     karin@byggstar.se

    Niklas Ribjer

    Verksamhetsledare

     023-679 98 02, 070-663 48 52
     niklas.ribjer@byggstar.se

    Sonny Sjögren

    Sonny Sjögren

    Administration

     023-679 98 03, 073-448 43 20
     sonny.sjogren@byggstar.se

    Marko

    Marko Wieslaw Bogdanski

    Kursledare (Svenska, polska, slovakiska och engelska)

      023-679 98 08, 070-767 15 55
     marko.bogdanski@byggstar.se

    Raymond Sund

    Raymond Sund

    Kursledare

     023-679 98 05, 070-374 42 59
     raymond.sund@byggstar.se

    Olov Timbre

    Olov Timbré

    Kursledare

     023-679 98 04, 070-254 72 54
      olov.timbre@byggstar.se

    Tommie Jansson

    Tommie Jansson

    Utbildningsansvarig/IT-utveckling

     023-67 99 806
     tommie.jansson@byggstar.se

    Stina Törneman

    Projektledare Kommunikation

    072-382 69 92
     stina.torneman@byggstar.se

    Back To Top
    English English Svenska Svenska